Cocktail

Další informace o Phi Phi

Na ostatních stránkách jsme pro vás připravili výčet míst, kam vyrazit. Nejspíš jste se dozvěděli i základní informace o Phi Phi v sekci Více o Phi Phi. Okolním destinacím se věnuje podstránka Phi Phi – poznejte okolí. A co najdete tady? Další zajímavé a často i důležité informace o tomto krásném souostroví.

  • 26. prosinec 2004 se do dějin Thajska zapsal černým písmem. Během ničivé „vánoční“ tsunami přišly o život desítky tisíc lidí. Jednou z nejzasaženějších oblastí bylo i souostroví Phi Phi. Dnes byste ale následky této katastrofy na ostrově hledali marně. Díky neúnavné práci místních většina resortů na Phi Phi naplno rozjela svou činnost už necelý rok po katastrofě.
  • Phi Phi není jenom krásné, ale je i pekelně drahé. V žebříčku nejdražších thajských resortů obsadilo druhé místo – za Phuketem.
  • pravděpodobně nejpůsobivější pláží hlavního ostrova je pláž Hat Ayo na jihu ostrova. Její název se občas překládá jako „dlouhá pláž“. Bílý písek, plamy, průzračné moře – jako kdyby vypadla z prospektu cestovní kanceláře.
  • Phi Phi patří k nejžádanějším thajským resortům. Pokud si nezarezervujete bungalov a přijedete „na blind“ dost možná se vám stane, že vás neubytují, protože nebudou mít kde.
  • velikou atrakcí je tady restaurace v lodi. Na tom by možná nebylo nic divného, ale loď samotná je vytažená na svahu. Unikátní prostředí je ale kompenzováno spoustou lidí, kteří zážitek o notný kus sráží.
  • na Phi Phi nenajdete jedinou silnici… a tudíž ani automobil.

Poznejte Thajsko více

další oblasti Thajska »

Partneři

Logo ESO travel

S kým jiným podniknout zájezdy do Thajska, než s ESO travel? Spolehlivá cestovní kancelář byla mnohokrát oceněna jako „nejlepší touroperátor pro Asii a Ameriku“.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@phiphi.cz